Odstředivá čerpadla

PRODUKTY

Procesní odstředivá čerpadla AMBROX

Společnost AMBROX rozšiřuje modelovou řadu rotačních čerpadel v reakci na poptávku po hygienických procesech s nižším průtokem a vyšší výrobní kapacitou. AMBROX distribuuje odstředivá čerpadla různých výrobců, jež jsou určena pro mnoho různých aplikací vysoké/nízké teploty, nejvyšší hodnoty viskozity a abrazivní kapaliny a pod.

Mnoho zákazníků zabývajících se těžbou ropy, plynu a energetických oborů důvěřuje odstředivým čerpadlům od našich partnerů a odborným znalostem společnosti AMBROX při instalování, uvádění do provozu a servisu zařízení a systémů.

Procesní odstředivá čerpadla jednostupňová

dle ISO 5199, ISO 2858

Procesní odstředivá čerpadla do náročného provozu v chemickém či petrochemickém průmyslu splňující normy ISO 5199 a ISO 2858 aplikovatelná na média čistá až po suspenze s vysokým obsahem pevné složky

Parametry:

Max.průtok (m³/h): 2 500

Max. výtlačná výška (m): 140

Max. teplota média (°C): -80 až +350

Materiálové provedení: SS316, Hastelloy, Monel, Durimet, Duplex, Titan, jiné na vyžádání

Provedení: vertikální, horizontální nebo s magnetickou spojkou, otápěná

Standardní odstředivá čerpadla

dle ISO733 (DIN24255)

Univerzální odstředivá čerpadla na transfer všech druhů čistých i silně znečištěných kapalin.

Parametry:

Max.průtok (m³/h): 2 000

Max. výtlačná výška (m): 180

Max. teplota média (°C): -80 až +350

Materiálové provedení: SS316, Duplex, Litina, Tvárná litina, Uhlíková ocel, Bronz jiné materiály na vyžádání

Provedení: vertikální, horizontální, otápěná

In-line odstředivá čerpadla s dvojitým sáním

Jednostupňové odstředivé čerpadlo s dvojitým sáním dosahuje vysoký průtok za udržení nízké hodnoty NPSHr. Snížené zatížení tahu přes ložiska motoru v důsledku symetrie dvojitého sání zajišťující dokonalé hydraulické vyvážení oběžného kola.

In-line odstředivá čerpadla

Odstředivé čerpadlo procesního typu s motorem připojeným na přímo a spirální skříní z jednoho kusu odlitku, která má integrovanou robustní odlévanou podstavu. Demontáž opěrných matic motoru umožňuje úplné vytažení rotujícího prvku a motoru směrem vzhůru pro kontrolu a údržbu bez nutnosti jakkoli zasahovat do potrubního vedení.

Spirální skříň tohoto typu je konstruována pro minimální požadavky na NPSHa.

Odstředivá čerpadla typu Split-Case

Odstředivá čerpadla typu Split-Case dosahují velkých průtoků při relativně nízké výtlačné výšce. Jsou proto vhodným řešením na pozici napájecích čerpadel vody. Vhodná pro čistá média.

Procesní odstředivá čerpadla jednostupňová vertikální

dle ISO 5199, ISO 2858

Procesní odstředivá čerpadla do náročného provozu v chemickém či petrochemickém průmyslu splňující normy ISO 5199 a ISO 2858 aplikovatelná na média čistá až po suspenze s vysokým obsahem pevné složky

Procesní odstředivá čerpadla jednostupňová a vícestupňová

dle API 610, API 682, API 685 (s magnetickou spojkou)

Horizontální a vertikální agregáty pro nejnáročnější aplikace v petrochemickém a chemickém průmyslu splňující požadavky API 610.

Odtředivá čerpadla s postranním kanálem

Univerzální čerpadlo všech druhů čistých kapalin a zkapalněných plynů s viskozitou od 0,2 mPas. Čerpadla SERO se také vyznačují samonasávací schopností a schopností čerpat směs plynu s kapalinou až v poměru 50%/50%.

Speciální odstředivá
čerpadla s PFA výstelkou a magnetickou spojkou

Odstředivá čerpadla špičkové kvality v provedení s magnetickou spojkou. Komora čerpadla a všechny smáčené části potaženy silnou vrstvou PFA odolává většině chemikálií. Splňuje normy EN ISO, 2858, ISO 5199, ISO 15783.

Procesní odstředivá čerpadla pancéřová

Procesní čerpadla do náročného provozu aplikovatelné na média čistá až po suspenze s vysokým obsahem pevné složky. Vhodné pro silně abrazivní suspenze.

Plastová procesní odstředivá čerpadla s mechanickou ucpávkou

Odstředivá čerpadla plastová s mechanickou ucpávkou. Tento typ čerpadel je vyroben z masivních bloků polymeru strojním opracování. Jedná se o robustné agregáty pro náročné aplikace.

Standardní odstředivá čerpadla v provedení z plastu

Odstředivá čerpadla v provedení z plastu pro přečerpávání nebezpečných, karcinogenních, výbušných nebo drahých médií ve vertikálním, nebo horizontálním provedení s mechanickou ucpávku, nebo magnetickou spojkou.

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

  Mám problém!
  Požaduji technickou konzultaci!

  Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

  Časté dotazy

  Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

  Často kladené otázky / FAQ