Vibrační síta

PRODUKTY

Vibrační síta AMBROX

In a vision oriented to the qualification of our products, BI technology operates in accordance with a policy of high quality, while respecting the rules and parameters recognized on the international markets. Some of the values that characterize our company are the solidity, efficiency, continuous research of new applications, quick and timely response to every need. A priority is customer service that can count on a qualified consulting and engineering design, as well as a business service that supports him after delivery.

Mnoho zákazníků zabývajících se těžbou ropy, plynu a energetických oborů důvěřuje čerpadlům od našich partnerů a odborným znalostem společnosti AMBROX při instalování, uvádění do provozu a servisu zařízení a systémů.

Vibrační síta pro glazury

Vhodné pro prosévání keramických glazur, nebo tekutých barev, kde je pro optimální třídění vyžadována vysoká frekvence vibrací a kde není možné namontovat pevná, nebo kolová vibrační síta.

Materiálová provedení:

AISI 304, 304L, 316, 316L, Hastelloy, Duplex

Aplikace:

Nejvíce využíváno v keramickém průmyslu při procesu glazování. V oddělení broušení glazury ke kontrole malého množství produktu.

Vibrační síta

Kruhová vibrační síta pro keramické štěpky, recyklovanou vodu, tekutý kal, či keramickou hmotu. Jejich hlavním rysem je maximální absence svárů, svařovaných spojů. (monolitická konstrukce). Touto konstrukcí je dosažena vysoká spolehlivost bez nadměrného zvýšení servisních nákladů.

Materiálové provedení:

AISI 304, 304L, 316, 316L, Hastelloy, Duplex

Aplikace:

Třídění a rozdělení materiálu po broušení dle velikosti zrn, Prosévání výrobního i odpadního kalu, třídění odpadních vod.

Vibrační síta pro prach

Vibrační síta modelu UFO jsou navržena pro provoz v pneumatických dopravních systémech práškových směsí. Vstup produktu je v horní části zařízení nastavitelným cyklonem, který může být pod tlakem nebo pod vakuem max -O.5 + 0,5 BAR. V horní části je hermeticky uzavíratelný kryt pro vizuální kontrolu síta a pro odstranění případných zbytků. Ve spodní části je výstup produktu pevnou trubkou.

Materiálové provedení:

AISI 304, 304L, 316, 316L, Hastelloy, Duplex

Vibrating Screens for Powders

Pohyb síta je srovnatelný s ručním rýžováním specimenů zlata „zlatokopem“. Produkt je kontinuálně přiváděn do středu síta a je rovnoměrně rozdělován směrem k jeho vnějšímu okraji.

Jemné částice procházejí sítem do středu a ty větší jsou vyhozeny spirálovým pohybem výstupným otvorem

Tento proces se opakuje na každé úrovni síta přičemž se v každé z úrovní dochází k oddělení směsi o jiné velikost zrn od největší k nejmenší směrem od vrchních pater po spodní patra zařízení.

Poptávka produktu

Oslovte nás a pomůžeme vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro váš projekt.

    Mám problém! Požaduji technickou konzultaci!

    Rádi vás kdykoli navštívíme a navrhneme jak lze váš proces optimalizovat, snížit provozní náklady a náklady na servis. Navrhneme plán pro záruční a pozáruční servis na úrovni. Vyplňte “Kontaktní formulář“ nebo přímo kontaktujte našeho kolegu.

    Časté dotazy

    Potřebujete pomoc se servisem či dodávkou nové technologie, čerpadel, filtrů a ostatních komponent z naší nabídky? Můžete přejít přímo do sekce Časté dotazy, kde najdete rychlé odpovědi na často kladené otázky.

    Často kladené otázky / FAQ