Čerpadla, filtry a míchadla pro chemický průmysl
Navrhujeme, dodáváme, instalujeme a servisujeme čerpadla, filtry, míchadla či vakuovou techniku na kritické pozice v chemickém průmyslu. Čerpadla, filtry a míchadla pro chemický průmysl
CHEMIE, FARMACIE
Čerpadla a jiná zařízení pro farmaceutický průmysl
Čerpadla, Míchadla, Filtrace a Vakuová technika nejen pro farmacii ve 12-ti krajinách světa včetně autorizovaného servisu s vlastními techniky Čerpadla, Míchadla, Filtrace a Vakuová technika nejen pro farmacii ve 12-tich krajinách světa včetně autorizovaného servisu s vlastními techniky. Čerpadla a jiná zařízení pro farmaceutický průmysl
CHEMIE, FARMACIE
Poradenství a analýza, servis a uvedení do provozu
S dodávkou vhodného zařízení provádíme komplexní službu, analýza aplikace, dodávka, instalace, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis z pozice autorizovaného partnera
S dodávkou vhodného zařízení provádíme komplexní službu, analýza aplikace, dodávka, instalace, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis z pozice autorizovaného partnera. Poradenství
a analýza,
uvedení do provozu
CHEMIE, FARMACIE
APLIKACE

Průmyslová čerpadla a jiná
zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl

Řešení pro chemický průmysl

Zabýváme se mimo jiné následujícími segmenty: Závody anorganické chemie např. amoniak, dusík, hydroxid sodný, kyselina sírová, nebo kyselina dusičná. Petrochemický průmysl např. etylen, propylen, benzen, styren a další organické látky. Agrochemická produkce mimo jiné pokrývající výrobu průmyslových hnojiv, insekticidů a herbicidů. Plastikářský průmysl např. polyetylen, polyester, polyisopren, neopren, polyuretan.

Specializované chemické závody např. výbušniny a jejich složky (např. nitroglycerin, nitrocelulózu, dusičnan amonný) potravinářská aditiva (vanilín, kyselina citronová), nebo kosmetické složky (parabeny, kyselina stearová, kyselina hyaluronová atd.)

Široké spektrum materiálů

Pro zvládnutí agresivní chemie běžně využíváme čerpadla, filtry, vakuovou techniku, výměníky tepla i v provedení z exotických slitin jako např. Titan, Hastelloy B, Hastelloy C, Alloy 20, Duplex, Uranus (904L), 1.4138 SEW 410 a jiné. Litina, uhlíková ocel WCB A216M-93 či běžně používané ušlechtilé oceli AISI 304, AISI 304L, AISI 316 či AISI 316L jsou samozřejmostí. Zvýšení korozivzdornosti lze nalézt i v materiálech s výstelkou PFA, ETFE, PTFE či speciální úpravy na bázi keramiky, nebo Belzona nátěry.

Efektivní spolupráce na prvním místě

Navzdory inženýrského charakteru nabízených produktů dosahujeme:

Zařízení dodáno do 4 pracovních týdnů
Nabízených zařízení skladem
Počet reklamací za rok

Chemie, farmacie

Čerpadla do čistých prostor a extrémních podmínek s komplexní dokumentací.

Široká nabídka

Bezkonkurenční komplexní nabídka čerpadel, filtrů, výměníků, ventilů a služeb.

Komplexní servis

utorizovaný záruční i pozáruční servis, instalace, uvedení do provozu či školení obsluhy.

Poradenství

Optimalizujeme nejen energetickou účinnost vašeho systému.

Vysoká účinnost a flexibilita čerpadel AMBROX

Průmysl s extrémními výzvami

Zařízení dodáváno společností AMBROX zahrnuje i vlastní produkty z řady vzduchomembránových čerpadel. Jelikož je společnost Ambrox členem mezinárodní skupiny PS Flowtech Group a je zároveň partnerem ASCO Group, disponujeme skupinou vlastních zahraničních poboček a taky zastoupením v mnoha krajinách, kde je vždy poskytována podpora vlastními servisními techniky z úrovně autorizovaného servisu. Mimo jiné poskytujeme výrobky našich partnerů ASCO Pompe jako například: dávkovací čerpadla Valisi, kapalinokružné vývěvy AVT (ASCO VACUUM TECHNOLOGY), MVV (mikrozubová přesná čerpadla)

Námi dodávané produkty disponují potřebnou certifikací: FDA, 3A, EHEDG, USPIV, ATEX a jiné. V případě certifikátů rusky mluvících států jako např. TP TC, RoSH jsme schopni Vás podpořit při certifikaci vašich produktů u tamních úřadů a dopomoci tak realizaci samotného projektu v dané destinaci.

UKÁZKY

Reference čerpadel pro chemii a farmacii

PRODUKTY

Produkty pro odvětví s extrémními výzvami

Vaše výhody u AMBROX

Flexibilní a individuální řešení díky širokému portfoliu produktů

Spolehlivé čerpání a uzavírání nejnáročnějších kapalin - v souladu s nejvyššími bezpečnostními normami

Řešení pro extrémní podmínky díky vysoké odolnosti proti oděru a korozi

Komplexní servis - od instalace a uvedení do provozu až po kontrolu, údržbu a opravy na místě

PORADENSTVÍ

Požadujete technickou
konzultaci nebo analýzu?

AMBROX, jakožto výrobce a dodavatel čerpadel, míchadel a procesních filtrů, je vždy připraven Vám poradit v každé fázi projektu. Dnešní systémy jsou tak složité, že pouze holistickým přístupem lze dospět ke správnému řešení.