SERO Pump Systems GmbH

Společnost SERO PumpSystems se sídlem v Německu je jediným exkluzivním výrobcem čerpadel s postranním kanálem na světě. Od vydání prvního patentovaného čerpadla v roce 1929 SERO pokračovalo v revoluci průmyslových čerpadel. Společnost SERO, která se specializuje na individuálně konfigurované čerpací agregáty, trvale působí na předních místech a technologie čerpadel s postrenním kanálem.

Vzhledem k tomu, že zákazník je centrem naší pozornosti a činností, jsme odhodláni uspokojit potřeby našich zákazníků a produkty s přidanou hodnotou, které jim pomohou zvýšit účinnost jejich produkce. Partneři a zákazníci společnosti SERO na celém světě oceňují naši specializacu a označují nás za specialistu na čerpadla a řešení problémů, zejména oceňují flexibilitu středně velké rodinné společnosti, což nám umožňuje vždy splnit jejch individuální požadavky.

 
 
Naším cílem je být celosvětově vnímán jako špičkový vůdce v technologii čerpadel s postranním kanálem.

PS Flowtech Group začátkem roku 2017 zahájil jednání o společné spolupráci. Po několika úspěšně realizovaných projektech v oblasti Automotiv a Chemickém průmyslu se naše společnosti rozhodli vztah zpečetit podpisem smlouvy o splolupráci nejen v České republice a na Slovensku. 

Společnost Ambrox, člen skupiny PS Flowtech Group po několikaleté spolupráci nyní vystupuje jako oficiální partner společnosti SERO v České Republice a na Slovensku. Ve společnosti SERO proškolený tým, již běžící víceletá spolupráce a spokojení zákazníci jsou zárukou servisu, který Ambrox bude i nadále poskytovat svým zákazníků. 

Ambrox – Ředitel prodeje pro Evropu, Miroslav Lukčo: SERO je středně velká společnost, stále společnost rodinná. Flexibilita a spolehlivost spolu s dlouholetou úzkou specializací pouze na jeden typ čerpadla ze společnosti SERO dělá partnera který, přesně zapadá do portfólia naši společnosti. Dlouholeté zkušenosti a alternativy, které SERO nabízí: provedení s mechanickou ucpávkou, magnetickou spojkou či verze s brodivým rotorem zcela jistě významně doplní naši oblast zájmu a poskynou řešení na pozici, kde jiná čerpadla nelze použít za dosažení spolehlivého výkonu za vysoké účinnosti agregátu. Flexibilita, Zkušenosti, Rychlost, Profesionalita a Perfektní Technické Provedení. To jsou hodnoty a vlastnosti, které ctí Ambrox a také SERO. 

 

Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam.

Ambrox – Ředitel prodeje pro Slovenskou Republiku, Radovan Skyba: Spolupráci beru jako význámný krok pro celou společnost Ambrox. Myslím si, že čerpadla tohoto typu jsou důležité a poskytují nám možnost obsáhnout i úzkou škálu aplikací kde použití standardního odstředivého a objemového čerpadla nejsou účinným řešením. SERO nám dává možnost poskytnout řešení náročným zákazníkům za zachování vysokého standardu.