Wright Flow Technologies nově u Ambrox

Wright Flow Technologies je dobře známý pro své více než 30 let zkušeností s konstrukcí a výrobou čerpadel s rotačními laloky. Každá řada má na sanitárním trhu své odlišné místo, od potravin až po špičková léčiva, plus mnoho aplikací v oblasti jemných chemikálií a další průmyslové aplikace.
Pravděpodobně nejlepší řada jediného výrobce přizpůsobených hygienických rotačních výstupků a hygienických obvodových pístových čerpadel, jakou kdy svět viděl.

Každý den po celém světě Wright Flow Technologies spolupracuje s našimi zákazníky na řešení jedinečných výzev při manipulaci s kapalinami pomocí naší široké a inovativní řady produktů světové třídy.

Wright Flow Technologies poskytuje řešení pro naše zákazníky tím, že nabízí komplexní a špičkové technologické portfolio (včetně našich nových čerpadel Revolution ™, Rotary Lobe a Circumferential Piston) pro aplikace v nápojích, biotechnologii, chemickém a průmyslovém průmyslu, mlékárenství, potravinářství , Osobní péče a farmaceutický průmysl.

Wright Flow Technologies přináší řešení pro naše zákazníky tím, že nabízí komplexní a špičkové technologické portfolio (včetně našich nových čerpadel Revolution, Rotary Lobe a Circumferential Piston) pro aplikace v nápojích, biotechnologii, chemickém a průmyslovém průmyslu, mlékárenství, potravinářství, Osobní péče a farmaceutický průmysl.

 

 

Ambrox s.r.o. distribuuje hygienická čerpadla Wrightflow Technologies s prodejní a servisní podporou po celém světě. Společnost Hayes spolupracuje se společností Wrightflow, aby našla správné čerpadlo podle vašich požadavků na zpracování tekutin se spolehlivým, inovativním designem a čistitelností, které splňuje nejpřísnější hygienické normy.